Fundacja Normalne Miasto Fenomen - Strona główna

Łódzka organizacja pozarządowa działająca na rzecz poprawy jakości życia w mieście. Dołącz do naszych projektów!

OVERVIEW

This site fundacjafenomen.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have scanned twenty pages within the web page fundacjafenomen.pl and found one hundred and thirty-nine websites linking to fundacjafenomen.pl. There are one mass web sites acquired by this website.

FUNDACJAFENOMEN.PL RANKINGS

This site fundacjafenomen.pl is seeing fluctuating levels of traffic all through the year.
Traffic for fundacjafenomen.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjafenomen.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjafenomen.pl

bibliosfera.net

Niespokojni Leo Lipskiego na Wolnych Lekturach! Jury zakończyło ocenę prac. The Uniform Server lekki i mobilny serwer lokalny. Social Media Update for 2018. How to Stay on Top of Emerging Technology Trends for Libraries. Bajki Joanny Papuzińskiej na Wolnych Lekturach. Digital Atelier spotkaliśmy się po raz trzeci! Nowa zbiórka na Wolnych Lekturach.

CZT - Centrum Zrównoważonego Transportu - Centrum Zrównoważonego Transportu

Mdash; Skład Zarządu Fundacji. Mdash; Skład Rady Nadzorczej Fundacji.

Łódzkie Fotozagadki

Zarówno od Bezrobotnego, jak i od ASPENA otrzymaliśmy komplet poprawnych odpowiedzi. Do tej pory otrzymaliśmy tylko dwa powiadomienia.

Miasta dla Rowerów

W tym roku mija równo 200 lat od czasu, kiedy niemiecki baron Karl von Drais skonstruował machinę biegową. 12 czerwca 1817 roku pobiła ona pierwszy rekord, pokonując w ciągu godziny. Nowe wytyczne dla infrastruktury rowerowej i pieszej GDDKiA.

urbanistka MojeMiasto.org.pl w Bblog.pl

Pytanie w związku z powyższym czy nazywanie tym terminem deptaków śródmiejskich tuż przy Piotrkowskiej w Łodzi jest zasadne chyba jednak nie. W dalszej części tego samego podrozdziału możemy przeczytać że. Co z tych rozważań terminologicznych moim zdaniem wynika? Rzecz odnosi się .

Odjazdowy Bibliotekarz 2018 - Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. Teksty wpisów dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.

Prezydent dla Łodzi 2010-2014 Społeczny monitoring Prezydenta Miasta Łodzi

info jest aktualnie niedostepna z uwagi na przeprowadzane prace techniczne na serwerze .

Architekt Łódź, Warszawa - projekty domów, aranżacje wnętrz

Dom jednorodzinny - I nagroda w konkursie. Pasaż łączący Plac Wolności z Manufakturą. Budynki mieszkalne w Łodzi - inwestycja Echo Investment. Nasz projekt domu jednorodzinnego został Domem Miesiąca w czerwcowym numerze Ładnego Domu. Wewnątrz numeru duża ilość zdjęć i dość szczegółowy opis zastosowanych rozwiązań architektonicznych.

WHAT DOES FUNDACJAFENOMEN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjafenomen.pl Mobile Screenshot of fundacjafenomen.pl Tablet Screenshot of fundacjafenomen.pl

FUNDACJAFENOMEN.PL HOST

We caught that a single root page on fundacjafenomen.pl took one thousand six hundred and ninety-four milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so we consider this site not secure.
85.10.254.98

I detected that this domain is using the LiteSpeed os.

Fundacja Normalne Miasto Fenomen - Strona główna

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following in the web page, "Misja fundacji Our mission." We noticed that the web page also stated " Cele fundacji Our goals." It also stated " Dane fundacji Legal information. Działamy na rzecz poprawy transportu pieszego, rowerowego i wspieramy pasażerów komunikacji zbiorowej. Chcemy, aby obywatele mieli większą świadomość swoich praw i skutecznie dopominali się ich przestrzegania."

SEEK MORE WEB PAGES

Fundacja Forani O nas

Wypadek i co dalej? Fundacja Forani niesie pomoc ludziom poszkodowanym w wypadkach. Fundacja Forani ma status Organizacji Pożytku Publicznego. 2017 Fundacja Forani Wszystkie prawa zastrzeżone.

Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA

Gdański Model Deinstytucjonalizacji Usług na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym

BEZPŁATNY program do rozliczania PIT. PZU z myślą o bezpieczeństwie. KOMPUTERY OD WĘGLOKOKS PRZEKAZANE PODOPIECZNYM. Pobyt dla matki z dzieckiem od Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym. W których rodzic pracujący w k.

Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Gaja

Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju GAJA. Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! .

Fundacja Gdańska

Stoczniowy dźwig jeszcze w tym roku z audiowizualną iluminacją. Jak dokładnie będzie wyglądał? To zależy od pomysłów i rozstrzygnięcia konkursu, który ruszył właśnie dziś. Olimpiada wiedzy o Gdańsku - edycja obywatelska 2018. Gala Wręczenia Nagród Rejs Roku I Srebrny Sekstant 2017.